KONST / Litografier / Färglitografi 13778014
nr 1377 8014
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 185/290. Motivet: 37x46cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:46:38
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö